LAURA IZABELA JURGA – autorka książki „Moje pory roku” wyjątkowym Uczestnikiem Konferencji „Niepełnosprawni na rynku pracy”

Podczas konferencji będzie można zapoznać się z książką „Moje pory roku” – jest to historia życia jej autorki Laury Jurgi, która w swojej publikacji pragnie podzielić się z Czytelnikiem przede wszystkim własnymi doświadczeniami i obserwacjami, które zachęcą każdego do głębokiej refleksji nad własnym życiem.

„Lubię swoje życie, choć nie będę ukrywała, że nie jest ono łatwe. Nigdy takie nie było. Ale mnóstwo w nim fascynujących chwil, kiedy odkrywałam (i nadal odkrywam!), że to, co ważne wymaga ode mnie zaangażowania, wysiłku, a czasem także wierności pewnym postawom i przekonaniom- bez względu na skutki. To wiele razy pozwoliło mi dostrzec i poczuć siłę, jaka we mnie drzemie. Mam jej bardzo wiele. To Dar, jaki dostałam od Boga i najbliższych mi Ludzi. Taki dar jest jednak także zobowiązaniem, bo nie można zachować go wyłącznie dla siebie. Właśnie dlatego napisałam książkę „Moje pory roku”. To historia mojego życia-życia z niepełnosprawnością ruchową, które pomimo ograniczeń pełne jest radości, pasji, decyzji i wyzwań- także tych trudnych, których nie brakuje nikomu- bez względu na stan zdrowia czy niepełnosprawność.Choć z wykształcenia jestem pedagogiem specjalnym i kwestia niepełnosprawności znana mi jest także od strony zawodowej, w mojej książce chciałam podzielić się z Czytelnikiem przede wszystkim własnymi doświadczeniami i obserwacjami, które- mam nadzieje zainteresują Państwa i zachęcą do refleksji.

Życzę miłej lektury. Laura Izabela Jurga”

Serdecznie zapraszamy, książka będzie do kupienia podczas konferencji.

Moje_pory_roku_okładka_ze-zdjęciem-1